.

PERDE YIKAMA

ASOS PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ASOS STOR PERDE YIKAMA

HALI YIKAMA

ASOS HALI YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

ASOS KOLTUK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

ASOS YORGAN YIKAMA

Hizmetlerimiz


Anasayfa Pendik Stor Perde Yıkama Temizleme Ücretsiz servis 216 420 22 11
Pendik Stor Perde Yıkama Temizleme Ücretsiz servis 216 420 22 11

Pendik Stor Perde Yıkama Temizleme Ücretsiz servis 216 420 22 11

Asos Stor Perde Temizleme Hizmetleri

Perde Yıkama Temizleme Hizmeti

Sipariş Hattı: 0216 420 22 11

İSTANBUL'UN TÜM SEMTLERİNE PROFESYONEL PERDE TEMİZLEME HİZMETİ

Kumaş ve Tül Perde Temizliği :
Kumaş ve tül perdeleriniz sadece kuru temizleme özelliğine uygun olabilir. Viskon, şönil, ipek ve tafta gibi kumaşlar sadece kuru temzileme yapılabilirler. Konusunda uzman temizleme firmalarından hizmet alabilirsiniz. Yıkamaya uygun tüllerinizi 40 derece sıcaklığında çamaşır makinasında yıkayabilirsiniz.


Katlamalı Perde Temizliği :
Katlamalı perdeler tül yada kumaştan dikilmiş olabilirler. Kumaşın cinsine göre yıkama veya temizleme yapılmalıdır. Mekanizma üzerindeki perdenin çıkarılıp takılmasında perdecinizden yardım alabilirsiniz. Yaıkamaya uygun katlamalı kumaşlarınızı 30 derecede çamaşır makinanızda yıkayabilirsiniz.


Stor Perde Temizliği :
Stor perdelerin temizliği için ilk önereceğimiz perdenin yerinde elektrik süpürgesinin fırçalı ucuyla tozunu almaktır.Stor perdeler aprelenmiş kumaşlardan hazırlandığı için yıkamayı fazla önermiyoruz. Fakat %100 polyester kumaşlar için yıkama uygun olabilir. Perdecinize danışarak kumaş hakkındaki bilgiyi almalısınız. Düzgün ve sert bir zemine perdeyi yayarak köpüklü süngerle temizleyebilirsiniz.


PVC Dikey Perde Temizliği :
PVC Dikey perde bantları su ve deterjandan etkilenmezler. Bantları perde üzerinde detarjanlı bezle silebilirsiniz.Daha detaylı temizlik için bantları taşıyıcı raydan çıkararak yıkama yapabilirsiniz.


Ahşap Jaluzi ve Ahşap Stor Perde Temizliği :
Ahşap perdeleri belli zaman aralıklarında kaz tüyü ya da fiber toz alıcılarla tozunu alarak temizleyebilirsiniz. Yağ veya sigara isi olmuş ahşap jaluzi ve storları nemli bezle de silebilirsiniz.


Metal Jaluzi Perde Temizliği :
Plastik veya alüminyum jaluzilerinizin şeritlerini kapayıp toz alıcı tüylerle temizliğini yapabilirsiniz.Diğer bir temizleme şekli olarak metal jaluzileri düzgün bir zemine yayarak sabunlu su püskürterek yıkayabilirsiniz.Perde bantları alüminyum veya plastik olduğu için paslanmaz ,fakat jaluzinin alt ve üst kasasını yıkama işleminden sonra kurulayınız.Yıkama sırasında detarjan kullandıysanız perdeyi yerine asarak bantları açık şekilde kurumaya bırakınız.Aksi taktirde birbirine yapışan bantları ayırma esnasında bant üzerindeki boyalarda bozulma olabilir


Screen Stor Perde Temizliği :
Kumaş yapısı cam elyafı olan screen stor, yıkama için uygun bir perdedir.Perdeyi mekanizmasından ayırarak düz bir zeminde fırçalayarak yıkayabilirsiniz.


Pilise - Duette Perde Temizliği :
Pilise ve düet perdeler narin perde çeşidi olduğundan kumaş katlarının bozulma riskine karşı sadece susuz bol köpüklü süngerle temizlemesini yapabilirsiniz.Yıkama talimatını kontrol ederek polyester içeriği fazla ithal kumaşları da 30 C'deki bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

ODALARA GÖRE PERDE DEKORASYONU

Misafir odamız için tül perde düşündüğümüzde ise uygun dikiş şekilleriyle dikilmiş mekana uyumlu bir tül perde ve güneşlik perde tercihiyle odayı sade ve şık olarak tamamlayabiliriz.Odamızın pencere yapısına göre tavan yada duvara uygulayabiliriz.

Yatak odası perdeleri Temizleme
Yatak odaları için kişiye göre değişik perde çeşitleri kullanılabilir.Yaşadığımız bu alanlarda yatak odasının tarzına göre perdeleri şu şekilde ayırabiliriz.

Klasik yatak odasına sahipseniz organze veya ipekten bol pilili bir tül perde kullanabiliriz.Bunun kenarlarında genel görünümü bütünleyici tafta, ipek veya kadife kumaşlardan fon perdeler kullanabiliriz.Farbala yada drape ise işin daha süsleyici kısmını arttırmamızı sağlayacaktır.

Tül perde arkasında ise örtücülüğü sağlayıcı stor perde tercih edebiliriz. Gün ışığından rahatsız oluyorsak karartma özelliğine sahip kumaş da düşünebiliriz. Perde aksesuarları olarak pirinç,sarı metal çeşitlerini kullanmalıyız.

Modern yatak odasına sahipseniz doğrudan seçilecek kumaşın desenleriyle istediğimiz modernliği elde edebiliriz.Serbest pilili tüller ve kapatır kenar perdeleri kullanılabiliriz.Perde aksesuarları olarak krom,mat nikel metal çeşitlerini seçebiliriz.Yatak odalarında perdelik kumaşlardan yapılacak yatak örtüleri odayı bir bütünlük içersinde daha şık hale getirecektir.

Genç ve çocuk odası perdeleri Temizleme
Genç ve çocuk odaları için özellikle mor, lila, kırmızı, fuşya gibi renkli tüllerden dikilmiş perdeler veya ekoseli kumaşlardan dikilmiş katlamalı perdeler bu mekanlar için düşünülebilecek tercihler arasında olabilir.Genç odalarında perde kullanımında yer sıkıntımız var ise sadece desenli stor perde ile de odamızı güzelleştirebiliriz.

Bebek odası perdeleri Temizleme
Bebek odaları için Luxaflex kataloğunda yer alan Dustblock (Toz Durdurucu) kumaştan stor perde kullanabilirsiniz.Bu kumaşın sayesinde kir ve tozun kumaşa nufuzu engellendiği için perdenin temizliği kolaylıkla yapılabilir.Bebek odalarında bebeğin gün ışığından etkilenmemesi için blackout (karartma) kumaştan yapılmış stor perde de kullanabiliriz.

Salon perdeleri Temizleme
Klasik mobilya ve aksesuarların bulunduğu bir salonda tül olarak organza ve ipek tül kullanılabiliriz. Bol büzgü ile dikilmiş güzel bir organza tül, yanlarına astarlı ve miflonlu dikilmiş jakar bir kumaş, yine aynı havada o güzelliğe sahip özel bir drape veya farbala düşünülebilir.

Mekanizmalı perde sistemi kullanılmak istendiğinde tülden doğal (pilise) katlamalı perde tercih edilebilir.Tül perdelerin kenarlarına tafta,ipek kumaşlardan pano perdeler düşünebiliriz.Bu perdelere işlemeli bordür,saçak yada boncuklarla hareket kazandırabiliriz.

Pano kumaşlarımızın enlerini daha geniş yaparak ve boylarında ise yere oturtarak genel görünümünü zenginleştirebiliriz.Mekanımızın tavanı yüksek ise yada perde raylarını gizleyici perdelik (kartonpiyer vb.) yok ise duvardan ahşap rustik yada pirinç perde boruları kullanabiliriz.Bunun beraberinde çeşitli tekstil perde bağları,metal perde kolları kullanarak bütünlük sağlanabilir.

Modern mobilyaların bulunduğu bir salonda keten tülden hazırlamış katlamalı perde veya panel perdeler kullanılabilir.Mekanımızın tavanı yüksek ise yada perdelik (kartonpiyer vb.) yok ise duvar uygulamaları için metal perde boruları, çelik gerdirme sistemleri kullanabiliriz.

Modern tarz iç mekanların vazgeçilmezi çelik gergi sistemiyle yapılan perde modelleridir.Tül veya kumaşlar perde mandallarıyla tel üzerine asılır.Bu sistemlerde bir çok farklı perde mandalları kullanma şansı mevcuttur.

Oturma odası perdeleri Temizleme
Mekanda aksesuarlar yoğunsa katlamalı perde uygun olabilir. Burada katlamalı perde yalın ve şık bir hava katar, aksesuarlarınız ile bir bütünlük sağlar. Fon kullanıp kullanmamak ise seçeceğiniz tarzla direk olarak doğru orantıda olacaktır.

İkinci bir alternatifte ise oda aksesuar olarak kısıtlı ise perdelerinizin etekleri yerlere kadar dikilmiş, bol büzgülü ve renkli kumaşlardan fon perdeler tercih edilebilir.

Çalışma odası perdesi perdeleri Temizleme
Evimizin çalışma odası kısmında ahşap jaluzi kullanabiliriz.Ortama katacağı sıcaklık ve ofis ortamı yaratması onu birinci tercih yapabilir.İşlevselliği ve perdenin toz alınarak kolaylıkla temizliğinin yapılabilmesi diğer bir tercih sebebimiz olabilir.Odanın yada pencerenin genişliğine göre 25mm 50mm bant genişliğindeki jaluzileri seçebiliriz.

Banyo perdeleri Temizleme

Islak mekanlar için su ve buhardan etkilenmeyecek PVC Dikey perde veya Aluminyum jaluzi perde kullanabiliriz.Banyo camlarında perde doğrama üzerine veya içine monte edilebilir.

Mutfak perdeleri Temizleme
Mutfaklarımızda dolaplarımıza uyum sağlayacak ahşap storlar jüt storlar yada kumaş storlar kullanabiliriz.Bunların dışında temizliği kolay yıkanabilir perde düşündüğümüzde ise tül katlamalı perdeler yada işlevsellik ön plana çıktığında, kapı ve pencere doğramalarına uygulanacak briz çubuklu kumaş perdeler kullanabiliriz.Bu tür uygulamalarda perde hareketli kanatlarla birlikte çalıştığı için bize kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Ahşap Jaluzilerin Temizlik Ve Bakımı Temizleme

Her eşya, alet vs. gibi perdeleriniz de zamanla kirlenecek bakıma ve temizliğe ihtiyaçları olacaktır. Ahşap jaluzilerin bakımı kolaydır. Dikkat edilecek husus perdenizin mekanik aksamını (çevirme çubuğunu) normalden fazla çevirmeye zorlanmamasıdır. Ayrıca ahşap jaluzilerde perdeyi ip kumandasından çekerek tamamen yukarıya toplamak istediğinizde, perdeyi oluşturan ahşap şeritlerin yatay konumda olmasına dikkat edilmelidir. Aksi durumda perdeyi yukarıya veya aşağıya doğru hareket ettirmede zorlanacaksınız ve perdenin ipleri aşırı sürtünmeden dolayı ömrü kısalacaktır.

Ahşap Jaluzilerde temizlik, arzuya göre mobilya temizleyici maddelerle yumuşak bir bez ile silerek temizleme yapılabilir. Onun dışında yine nemli temiz pamuk bezler ile ahşap bantları silerek kolayca temizleyebilirsiniz. Bantlar üzerinde leke bırakmamak için nemli bez ile sildikten sonra kuru bez ile son işlem yapılmalıdır. Perdelerinizi uzun süre kullanmak için lütfen perdecinizden kullanma talimatı isteyiniz.

 

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler 

İstanbul Anadolu Yakası, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Dudullu, Çekmeköy, Ataşehir, Kayışdağı, İçerenköy, Göztepe, Fenerbahçe, Kalamış, Bostancı, Bağdat Caddesi, Kozyatağı, Sahra-ı Cedid, Erenköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Kurtköy, Tuzla, Kaynarca, Beykoz, Anadolu Hisarı, Çengelköy, Beylerbeyi, Altunizade bölgelerine servisimiz vardır.

Ümraniye Stor Perde Yıkama Temizlik hizmeti
Ümraniye Perde Yıkama Temizlik hizmetleri
Ümraniye Perde Yıkama Temizleme hizmeti
Kadıköy Stor Perde Yıkama Temizleme hizmetleri
Kadıköy Perde Yıkama Temizleme şirketleri
Kadıköy Perde Yıkama Temizleme temizlik firması
Üsküdar Stor Perde Yıkama Temizleme hizmeti firması
Üsküdar Perde Yıkama Temizleme hizmeti firmaları
Üsküdar Perde Yıkama Temizleme hizmeti şirketleri
Ataşehir Stor Perde Yıkama Temizlik hizmeti ev temizliği
Ataşehir Perde Yıkama Temizleme hizmeti veren firmalar
Ataşehir Perde Yıkama Temizleme hizmeti temizlik şirketi

Firmamız, İstanbul'daki tüm semtlere Bergama Halısı Yıkama Temizleme hizmeti vermekte ve servis olanağı sağlamaktadır.

ÜMRANİYE STOR PERDE TEMİZLEME, ATA ŞEHİR STOR PERDE TEMİZLEME, SOYAK YENİŞEHİR STOR PERDE TEMİZLEME, BOSTANCI STOR PERDE TEMİZLEME, MALTEPE STOR PERDE TEMİZLEME, DUDULLU STOR PERDE TEMİZLEME, BAKKALKÖY STOR PERDE TEMİZLEME, GÖZTEPE STOR PERDE TEMİZLEME, YENİSAHRA STOR PERDE TEMİZLEME, FİKİRTEPE STOR PERDE TEMİZLEME , ATAKENT STOR PERDE TEMİZLEME, ÖRNEK MAHALLESİ STOR PERDE TEMİZLEME, YUKARI DUDULLU STOR PERDE TEMİZLEME, TATLISU MAHALLESİ STOR PERDE TEMİZLEME, SANCAK TEPE , STOR PERDE TEMİZLEME SAMANDIRA STOR PERDE TEMİZLEME ,TAŞDELEN STOR PERDE TEMİZLEME, ÇENGEL KÖY STOR PERDE TEMİZLEME, ÜSKÜDAR STOR PERDE TEMİZLEME, KADIKÖY STOR PERDE TEMİZLEME, MODA STOR PERDE TEMİZLEME, BOSTANCI STOR PERDE TEMİZLEME, EREN KÖY STOR PERDE TEMİZLEME, CADDE BOSTAN STOR PERDE TEMİZLEME, BAĞDAT CADDESİ STOR PERDE TEMİZLEME, SUADİYE STOR PERDE TEMİZLEME.

 

Yorgan Battaniye Yıkama Temizlik hizmeti
Yorgan Battaniye Yıkama Temizlik hizmetleri
Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme hizmeti
Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme hizmetleri
Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme şirketleri
Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme temizlik firması
Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme hizmeti firması
Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme hizmeti firmaları
Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme hizmeti şirketleri
Yorgan Battaniye Yıkama Temizlik hizmeti ev temizliği
Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme hizmeti veren firmalar
Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme hizmeti temizlik şirketi

STOR PERDE TEMİZLEME FİRMASI

STOR PERDE TEMİZLEME FİYATLARI

STOR PERDE TEMİZLEME YAPAN FİRMALAR

STOR PERDE TEMİZLEME İŞLEMLERİ

 

 

 

Online Yardım

eyupyildiz55@gmail.com

Yüzde Yüz Garanti

Müşteri Memnuniyeti

YERİNDE HALI YIKAMA

Hizmetlerimiz2

Ziyaretçi Sayacı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün190
mod_vvisit_counterDün903
mod_vvisit_counterHaftalık3752
mod_vvisit_counterAylık9816
mod_vvisit_counterToplam683727
bottom

top

Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Halıfleks Yıkama

Yatak Yıkama


bottom